GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12769065
nr 1276 9065
Tallrikar
3 st, 1700-tal, diameter: 23 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:52:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr